English   
Skip Navigation Links
 

Prime Capital,özel sermaye yatırım fonları, Türk kurumsal ve bireysel yatırımcıların, özel sermaye ve borç yatırımlarında lider finansal danışmandır.

 
Skip Navigation LinksÖzel Sermaye ve Borçlanma

Türkiye'de özel sermaye yatırımı yapmak isteyen küresel yatırımcılara ve yatırım fonlarına danışmanlık hizmeti vermek üzere kurulan Özel Sermaye ve Borçlanma bölümü; sunduğu hizmet kapsamında büyüme potansiyeli yüksek olan, yeniden yapılandırmaya ihtiyaç duyan, köprü kredi gereksinimi olan orta ölçekte yatırım yapılabilir Türk firmalarını araştırarak Türkiye'nin KOBI'lerinin gelişimini de desteklemektedir. Bu doğrultuda, Prime Capital , küresel iş ortakları ile birebir ilişkiler ve derinlikli araştırmalar sonucunda elde edilen tavsiyelerden yararlanmakta, uluslararası kurumsal,bireysel yatırımcıların, sermaye ve borçlanma fonlarının yatırım kararlarına tavsiyeleri ile yön vermektedir.

 

Prime Capital, bir yandan uluslararası özel sermaye fonları ile birlikte Türkiye'de yatırım yapılabilir Türk şirketlerine danışmanlık hizmeti verip ortak yatırım yaparken diğer yanda Prime Capital Group aracılığı ile Türk Şirketlerine sermaye yatırım arayışlarında danışmanlık hizmeti vermektedir. Büyüme sermayesi yada finansal yapılandırmaya ihtiyaç duyan müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun olarak , Ulusal ve Uluslararası Bireysel ve Kurumsal Yatırımcılar üzerinden Şirket'lere büyüme sermayesi yada yeniden yapılandırma sırasında uzun vadeli finansman desteği, Prime Capital Group danışmanlığı aracılığı ile sağlanabilmektedir.

 

Özel Sermaye ve Özel Borç yatırım araçlarının, Türk kurumsal ve bireysel yatırımcıları içinde farklı sektörlere yatırım için bir fırsat oluşturduğunu düşünmekteyiz. Mevcut bulundukları sektör dışında alternatif yatırım fırsatları arayan Türk Kurumsal ve Bireysel yatırımcılarımız için Prime Capital Group danışmanları, Türkiye ve CEEMEA bölgesinde çeşitli sektörlerde Şirket Satın Alım tarafında cazip yatırım fırsatlarını sunup, birden fazla alıcının ortak olarak teklif yaptıkları kulüp ortak Satın Alma İşlemleri organize ve konsolide edebilmekte,yatırımcıların karlı fırsatlardan faydalanmasını sağlamaktadır.

 
 
© 2018 PCG Prime Capital Group Danışmanlık Hizmetleri Ticaret A.Ş. tüm hakları saklıdır.