English   
Skip Navigation Links
 

Prime Capital Group, şirketlere uzun vadeli stratejik yabancı ortaklık, Şirket Satın Alımı ve Finansman çözümleri sağlayan lisanslı uluslararası kurumsal finans çözüm ortağınızdır.

 
Skip Navigation LinksHizmetlerimiz

Prime Capital Group ortaklarının, özel şirketlere ve kamu sektörüne Yatırım Bankacılığı, Halka Arz, Hisse Blok Satış, Sermaye Piyasası İşlemleri, Şirket Birleştirme ve Satın Alma(M&A) İşlemleri, Borçlanma Araçları, Bono ve Tahvil ihracı, Proje Finansmanı, Stratejik Yatırım ve Yönetim Danışmanlığı gibi çok geniş bir yelpazede ortalama 18 sene deneyimleri vardır. Gerek yurtiçi gerekse yurtdışı piyasalarda kazanılmış bu deneyim ile, Yönetici Ortaklarımız, Müşterilerimiz için en uygun finansal çözümleri sunmaktadır. Sermaye Piyasası İleri Düzey ve Uluslararası CFA lisansına sahip danışmanlarımız müşterilerimize güven ile aşağıdaki alanlarda hizmet sunmaktadır:

Müşterilerimizi uzun vadeli iş ortaklarımız gördüğümüz için, geleneksel yatırım bankacılığı hizmetleri, danışmanlık hizmetleri veren firmalardan farklı olarak, müşterilerimizin karşılaştığı stratejik, finansal ve operasyonel sorunlarda, uzman kadromuzla beraber müşterilerimize şirket değerini artırmayı hedefleyen çözümler sunabilmekteyiz. Prime Capital üzerinden sermaye yatırımı düşündüğümüz Şirketlere, Bağımsız Yönetim Kurulu Üyesi olarak da hizmet etmekteyiz.

Bağımsız Yönetim Kurulu Üyeliği ya da Finansal Yönetim Danışmanlığı hizmeti verdiğimiz müşterilerimizde, şirketleri, ortaklık ya da sermaye yatırımına hazır hale getirilmesini sağlıyoruz. Bu süreçte şirketin bilanço ve mali yapısının iyileştirilmesi, şirketin faaliyet alanlarını maksimum sürdürülebilir sermaye karlılığı alanlarına kaydırılması amaçlanmaktadır. Şirket yapısı ortaklık ya da sermaye yatırımına hazır olduğunda, Prime Capital Group danışmanlığı aracılığı ile stratejik yada finansal uzun vadeli yabancı ya da yerli ortaklık işlemini gerçekleştiriyoruz ya da Şirketin hedefleri doğrultusunda Sermaye Piyasalarına açılmasına destek oluyoruz.

 
 
© 2017 PCG Prime Capital Group Danışmanlık Hizmetleri Ticaret A.Ş. tüm hakları saklıdır.