English   
Skip Navigation Links
 

Prime Capital Group yönetici ortakları global şirket satın alımları ve sermaye piyasalarında ortalama 18 senenin üzerinde deneyime sahiptir.

 
Skip Navigation LinksKadromuz
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Prime Capital Group (PCG) ortakları, Türkiye'de ve Uluslararası Şirket Alım Satım Piyasalarında ve Sermaye Piyasası işlemlerinde en deneyimli takımlardan biridir. Şirket ortaklarımızın hepsinin Türkiye'de Sermaye Piyasası Kurumunun İleri Düzey Sermaye Piyasası lisansı ve Uluslararası alanda ise prestijli CFA Institute Chartered Financial Analyst lisansı bulunmaktadır. PCG, Uluslararası işlem tecrübesini global finans kuruluşlarında kazanmış lisanslı kadrosu ile 2007 yıllında Gelişen Avrupa'da en iyi İşlem ödülünü de almıştır. Yönetici Ortaklarımız, lisanslı yetkin profesyonel ekipleri ile Türkiye sermaye piyasalarında başarılı işlere imza atmaya devam etmektedir.

 

PCG'yi farklı yapan prensiplerimiz müşterilerimiz arasında tercih edilmemizin de nedenidir:

 • Bağımsız

  Aracı kurumlar, yatırım bankaları, broker gibi finansal kuruluşlardan farklı olarak PCG'nin araştırma ve satış departmanları arasında Şirket değerini etkileyebilecek muhtelif ihtilaflar yoktur, değer tespitlerimiz bağımsız ve objektiftir.

 • Lisanslı Danışmanlar

  PCG'nin tüm kıdemli ortakları Türkiye ve Uluslararası alanda yetkin finansal danışmanlardır. PCG'nin değer tespitleri ve tavsiyeleri uluslararası alanda da geçerlidir.

 • Uluslararası ve geniş spektrumlu deneyim

  PCG'nin kıdemli yönetici kadrosu hem sermaye piyasalarında halka arz, kurumsal sermaye piyasası borç araçları hemde kapalı piyasalarda Şirket Satın Alımlarında Uluslararası deneyime sahiptir. Farklı finansal piyasalarda aktif olmamız ve tecrübeli olmamız, müşterilerimize muhtemel tüm finansal çözümler içerisinden en uygununu tavsiye etmemize imkan vermektedir.

 • Global Network

  PCG, Londra ve Dubai' deki irtibat ofisleri dışında global broker ve finans kuruluşları ile işbirliği içerisindedir. Konsorsiyum olarak lokal veya global çözümler sunabilmektedir.

 • Kıdemli Yönetici Ortaklar

  PCG kıdemlı ortaklarının ortalama 18+ senelik uluslararası kompleks finansal ve stratejik işlemlerde deneyimi vardır. PCG kıdemli ortaklarının işlemlerde aktif proje lideri olması, müşterilerimize güven vermektedir.

 

 
 
© 2018 PCG Prime Capital Group Danışmanlık Hizmetleri Ticaret A.Ş. tüm hakları saklıdır.