English   
Skip Navigation Links
 
SF office

Prime Capital Group, 20 seneyi aşkın yatırım bankacılığı tecrübesi, SPK ve CFA lisanslı kadrosu, 30 milyar USD değerinde uluslararası geçmiş işlem tecrübesi ile uzun vadeli çözüm ortağınızdır.

 
Referanslarımız

Kirinti»

Deal Logo

Gonul Kahvesi»

Deal Logo

Ihlas Holding»

Deal Logo

İşbir Sentetik Dokuma»

Deal Logo

ITC Entegre Katı Atık »

Deal Logo

Doga Tohumculuk »

Deal Logo

Sanpa Gıda »

Deal Logo

SFS Bilisim »

Deal Logo

Kalecik Un»

Deal Logo

Ak Nişasta»

Deal Logo

 
 

Prime Capital Group'a hoş geldiniz

Prime Capital Group(PCG), İstanbul Maslak, Londra ve Dubai irtibat ofisleri ile yatırım bankacılığı, kurumsal finans ve finansal yönetim danışmanlığı hizmetleri veren uluslararası deneyime sahip bir finans kuruluşudur.


PCG, Şirket Birleşme ve Satın Alma İşlemlerinde Kurumsal Finans Danışmanlığı, Halka Arz Hazırlık, Büyüme Sermayesi Artırım, Özel Sermaye ve Özel Borç Finansmanında Uluslararası Danışmanlık, Yeniden Yapılandırma ve Proje Finansmanı, Kurumsal Bono Tahvil, Şirket Değerleme Hizmetleri gibi Yatırım Bankacılığı hizmetleri sunmaktadır. Ana faaliyet alanları ile ilgili olarak Finansal Yönetim Danışmanlığı hizmetleri ve Bağımsız Yönetim Kurulu Üyesi faaliyetleri göstermektedir.

PCG'nin deneyimli kadrosu bugüne kadar başta İngiltere, Türkiye, Doğu Avrupa olmak üzere uluslararası alanda toplamda 30 milyar USD üzerinde değerde Sermaye Piyasası İşlemi ve Şirket Satın Alım ve Birleştirme İşlemlerinde tecrübe kazanmıştır. Yurtiçi ve Yurtdışı çeşitli Sermaye Piyasası İşlemi ve Şirket Satın Alımı türlerinde deneyimi olan ekibimiz, Türkiye'de en geniş tecrübeye sahip ekiplerden biridir. PCG kadrosunun tamamı Türkiye Sermaye Piyasası Kurumu İleri Derece SPK Lisansı ve finans sektöründe uluslararası yetkinliği ifade eden Chartered Financial Institute'in CFA lisansına sahiptir. Gücünü, farklı piyasalardaki en kapsamlı işlem tecrübesinden ve sektörde lisanslı danışmanları istihdam etmekten alan PCG, müşterilerine yaratıcı finansal çözümler sunarak en üst düzeyde hizmet kalitesini sağlamayı, müşterilerinin Sermaye Piyasalarındaki uzun vadeli çözüm ortağı olmayı hedeflemektedir.

Prime Capital

Büyüme sermayesi ya da finansal yapılandırmaya ihtiyaç duyan müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun olarak, Ulusal ve Uluslararası Bireysel ve Kurumsal Yatırımcılar üzerinden Şirketlere büyüme sermayesi eklenmesi ya da yeniden yapılandırma sırasında ihtiyaç duyulan uzun vadeli finansman desteği, Prime Capital Group finansal danışmanlığı ile sağlanabilmektedir.


Prime Capital Group olarak, Türkiye'de büyüme potansiyeli olan şirketlere sermaye ya da uzun vadeli finansman sağlanmasında kurumsal finans danışmanı olarak hareket ederken, temsil ettiğimiz müşterilerimize, yurtdışı fonumuz Prime Capital üzerinden de finansal yatırım yapabilmekteyiz.

 

Diğer taraftan, mevcut bulundukları sektör dışında alternatif yatırım fırsatları arayan Türkiye'de yerleşik, Türk ya da Uluslararası Kurumsal ve Bireysel yatırımcılarımız için ise Prime Capital Group finansal danışmanları, Türkiye ve EMEA bölgesinde çeşitli sektörlerde Şirket Birleştirme ve Satın Alma yatırım fırsatlarını yatırımcılara sunup, birden fazla Alıcının ortak olarak teklif yaptıkları kulüp ortak Satın Alma İşlemleri organize ve konsolide edebilmekte, yatırımcıların uluslararası alanda ve Türkiye'de büyüme fırsatlarından faydalanmasını sağlamaktadır.

 

 

 

 

 

 
 
© 2019 Prime Capital Group Danışmanlık Hizmetleri Ticaret A.Ş. tüm hakları saklıdır.